הרצאות העשרה

הרצאות העשרה בשילוב סיפורים, דוגמאות וכלים משפטיים שימושיים.
הרצאת העשרה

הרצאות העשרה

דניאל שגב הוא מרצה מבוקש בקרב וועדי עובדים, ארגונים, חברות הייטק, בתי אבות ועוד. 

בהרצאות משתף עוה"ד דניאל שגב בידע ובניסיון שצבר במהלך עבודתו במשרדים הגדולים והמובילים בישראל בנושאים של ייפוי כח מתמשך, צוואות וירושות, ייצוג בבית משפט ועסקאות מקרקעין.

כל הרצאה מועברת בשילוב סיפורים ודוגמאות מחיי הפרקטיקה, ומעניקה למשתתפים בה כלים משפטיים שימושיים בנושאי ההרצאה.

מעוניינים להזמין הרצאת העשרה? צרו קשר עוד היום.

שאלות ותשובות

ההרצאה נמשכת בין 45 דקות לשעה, ומועברת בשילוב סיפורים מחיי הפרקטיקה ודוגמאות ומעניקה למשתתפים בה כלים משפטיים שימושיים.

מחיר ההרצאה משתנה בין להרצאה, לקבלת הצעת מחיר יש להתקשר למשרדנו.

דבר ראשון לנשום עמוק, ולהירגע. מרגע הגשת התביעה ועד פסק הדין יכול לעבור זמן רב במהלכו דברים יכולים להשתנות, ולעיתים בית המשפט ישתכנע כי הצדק איתכם. עם זאת, יש לפנות במהירות האפשרית לעו"ד בעל ניסיון בייצוג בפני בית משפט לצורך הגשת כתב הגנה בהקדם ושמירה על זכויותיכם.
מזל טוב! שלב חיפוש הדירה הוא ארוך ומייגע, ומציאת דירה התואמת את צרכיכם מהווה שלב משמעותי בדרך לסופו, אך זהו לא סוף המסע.

עם מציאת הדירה, יש לפנות לעו"ד המתמחה במקרקעין שיבצע עבורכם את הבדיקות המשפטיות הנדרשות לצורך זיהוי הנכס, בחינתו המשפטית, התאמתו לרישומים, בדיקת ההיתכנות לקבלת משכנתא בעבורו ואפשרות השלמת העסקה ברישום על שמכם. בנוסף, עורך הדין ינסח בעבורכם את הסכם רכישת הדירה וידווח את העסקה לרשויות המס כנדרש. למשרדנו ניסיון רב בייצוג קונים ומוכרים בעסקאות מקרקעין, מכל הסוגים ובכל רחבי הארץ. פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע.
דניאל שגב - משרד עורכי דין בנתניה
עורך דין - דניאל שגב
עורך דין דניאל שגב, בוגר תואר ראשון במשפטים של האוניברסיטה העברית (בהצטיינות), בעל ניסיון רב בייצוג לקוחות בכל תחומי המומחיות של המשרד: עסקאות מכר יד שניה, רכישת דירה מקבלן, התחדשות עירונית, מיסוי מקרקעין, מסחרי, ליטיגציה (ייצוג בבתי משפט), צוואות וירושות וייפוי כח מתמשך.
מאמרים נוספים
קודם
הבא
שיחת ייעוץ ראשונית עם עורך דין ללא עלות