ביטול חסימה באינסטגרם – המדריך המלא

ייצוג משפטי לביטול חסימת חשבון אינסטגרם והתחייבות לתוצאה
אינסטגרם חסום

בחשבון האינסטגרם האישי נמצאים פרטים אישיים, עסקיים והיסטוריים החשובים לנו. 

עם זאת, משתמשים רבים באינסטגרם מתלוננים כי חשבונם האישי נחסם עקב פריצות שונות ואין באפשרותם לעשות בו שימוש, ואפילו פנייה מטעם בעלי החשבון לאינסטגרם לצורך ביטול חסימת החשבון, לא עוזרת. אם כך, מה מומלץ לעשות כשבראש עוברת המחשבה נחסם לי האינסטגרם?

כיצד ניתן להחזיר לשימוש חשבון אינסטגרם שנחסם?

התשובה הרשמית של Meta לתלונות על חסימות חשבון אינסטגרם היא:

"שירות הלקוחות של אינסטגרם אינו נמצא בישראל. הדרך הטובה ביותר לדווח על תקלות ובעיות לצוותים הגלובליים שלנו היא דרך מרכז העזרה של אינסטגרם, שזמין גם בשפה העברית. ניתן לבקר במרכז העזרה בכתובת: https://www.facebook.com/help/instagram".
 
לאחר מילוי הטופס יש לעקוב אחר הנחיות אינסטגרם.
אם Meta החליטה להחזיר את חשבון האינסטגרם לפעילות תידרשו לספק כתובת דוא"ל חדשה שתקושר לחשבון וכן לעבור מספר מבחני זיהוי שנועדו להבטיח שהחשבון החסום הוא בבעלותכם.
 
עם זאת, במקרים רבים מילוי הטופס ופעולה לפי הנחיות מרכז התמיכה של אינסטגרם לא יחזירו את החשבון שנחסם ובמצב כזה הפיתרון המומלץ הוא פניה לאינסטגרם באמצעות מומחה להחזרת חשבונות חסומים.
 
למי פונים?
בשוק קיימות חברות שונות המציעות שירות של ביטול חסימת חשבון אינסטגרם ואף מפרסמות זאת במודעות המופיעות בתוצאה הראשונה בגוגל, ואולם לא תמיד פנייה באמצעות חברה חיצונית יכולה להחזיר את חשבון האינסטגרם החסום.
הפיתרון המומלץ לצורך קבלת מענה ישיר ומהיר מאינסטגרם להחזרת החשבון לפעילות הוא פנייה משפטית המנוסחת על ידי עורך דין מומחה בייצוג לקוחות בפני אינסטגרם.

פנייה משפטית לאינסטגרם:

במקרים בהם פניה מקוונת לאינסטגרם לא מאפשרת את שחרור החשבון, מומלץ לפנות לחברת Meta במכתב רשמי מעורך דין ובו לפרט את הטענות המצדיקות את ביטול חסימת חשבון האינסטגרם.

יודגש, בתי המשפט הכירו בחשיבות חשבון חברתי פעיל וביססו את ההגנה על חשבון פעיל באמצעות חוקי יסוד ועקרונות חוקתיים כמו חופש הביטוי.

בנוסף, חשוב לשים לב כי את הפניה המשפטית לאינסטגרם מומלץ לבצע על ידי עורך דין הבקיא בעקרונות החוקתיים של חופש הביטוי ובעל ניסיון משפטי בניהול הליכים מול חברת Meta שהיא הבעלים של פייסבוק ואינסטגרם.

פעולה מיידית והתחייבות לתוצאה:

בשוק קיימים חברות רבות ועורכי דין שונים המציעים שירות לביטול חסימת חשבון אינסטגרם. 

עם זאת, נוכח מורכבות ההליך ורגישות הנושא ומתוך הבנה שקיים חשש של מחיקת כל העוקבים וכל המידע הקיים בחשבון האינסטגרם שנחסם, מומלץ לוודא שנותן השירות מולו התקשרתם מתחייב לפעול במהירות האפשרית ומתחייב לבטל את חסימת חשבון האינסטגרם.

משרדנו מתחייב לטפל בכל מקרה מיד עם קבלת הייצוג מתוך מטרה להשיב את חשבון האינסטגרם לפעילות בהקדם האפשרי, בנוסף אנו מתחייבים להחזר כספי אם חשבון האינסטגרם לא יחזור לפעילות לאחר הטיפול המשפטי.

 

עורך דין לביטול חסימה באינסטגרם:

אם גם לכם נחסם חשבון האינסטגרם וברצונכם לקבל ייצוג משפטי לשחרור חסימת חשבון האינסטגרם, פנו אלינו בהקדם לקבלת הצעת מחיר ללא עלות בטלפון מס': 09-7665531.

לקוחות ממליצים:

למשרדנו ניסיון רב בייצוג לקוחות בפני חברת Meta במקרים של חסימת הפרופיל האישי ו/או העסקי.

בתמונה המצורפת ניתן לקרוא פוסט שכתב לקוח המשרד לאחר קבלת ייצוג משפטי לשביעות רצונו והחזרת החשבון שלו לפעילות:  

בתמונה המצורפת ניתן לקרוא תגובה של אישיות ציבורית מוכרת מאד בישראל שפנתה למשרדנו לביטול חסימה בחשבון, והצלחנו לבטל את חסימת החשבון ולהחזיר את החשבון לפעילות בתוך שבועיים:

ביטול חסימה באינסטגרם
 
 צור קשר:

עם השנים צבר עו"ד דניאל שגב ניסיון רב בייצוג בפני חברת Meta והוא נמנה עם עורכי הדין הבודדים שברשותם ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בפני Meta לצורך ביטול חסימת חשבון אינסטגרם, עם ניסיון מוכח והתחייבות להחזר כספי אם חסימת החשבון לא תבוטל.

אם ברצונכם לקבל ייצוג משפטי בפנייה לאינסטגרם ישראל צרו קשר בטלפון מס': 09-7665531 ותקבלו מענה מהיר ומקצועי מעורך דין.

שאלות ותשובות

ניתן ליצור קשר עם משרדנו בטלפון מס' 09-7665531.

זמן המענה הממוצע לפניה המשפטית הוא בתוך כמה ימים, ומשך הטיפול הכולל עד החזרת החשבון לפעילות הוא כשבועיים.

מכיוון שפניה משפטית לאינסטגרם שונה ממקרה למקרה, גם המחיר הנדרש משתנה בין המקרים.

לקבלת הצעת שכר טרחה מומלץ להתקשר למשרדנו במס': 09-7665531.

המשרד מקפיד על זמינות, שעות הפעילות של המשרד הן בין הימים א' – ה' בשעות 8:00 עד 20:00.
דניאל שגב - משרד עורכי דין בנתניה
עורך דין - דניאל שגב
עורך דין דניאל שגב, בוגר תואר ראשון במשפטים של האוניברסיטה העברית (בהצטיינות), בעל ניסיון רב בייצוג לקוחות בכל תחומי המומחיות של המשרד: עסקאות מכר יד שניה, רכישת דירה מקבלן, התחדשות עירונית, מיסוי מקרקעין, מסחרי, ליטיגציה (ייצוג בבתי משפט), צוואות וירושות וייפוי כח מתמשך.
מאמרים נוספים
קודם
הבא
שיחת ייעוץ ראשונית עם עורך דין ללא עלות